У Калуші вперше пройшов вертеп-фест

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У вівторок за сприяння міського голови Калуша Ігоря Матвійчука на площі Героїв відбувався перший у місті фестиваль вертепів «Колядуємо усі: і дорослі, і малі».

  Як повідомляє прес-служба Калуської міської ради, у вертеп-фесті узяло участь понад 30 колективів: духові оркестри, хори, фольклорно-етнографічні та вокальні колективи, вертепи будинків культури міста та житлових масивів, дитячі та дорослі, вертепи від  різних організацій.

  Фестиваль почався з показу вертепних дійств, які відбувалися одночасно в двох локаціях на вул. Пушкіна та на вул. Дзвонарській. Після цього відбувся Парад вертепів. У супроводі Народного духового оркестру КЗ ПК «Юність» зі співом колядок учасники прийшли на площу Героїв де відбулося головне дійство ВЕРТЕП-ФЕСТУ.

  Учасники були нагороджені дипломами фестивалю та подарунками. Переможців у номінаціях за кращий образ, костюм та вертепну атрибутику було нагороджено сертифікатами на сеанси в кінотеатрі «Час Кіно».

  Крім того, у другий день різдвяних свят на площі Героїв та площі на вулиці Пушкіна водночас проводилися  караоке колядок. Конкурсна програма проходила у трьох вікових категоріях: діти, молодь і старші.

  Учасники, які пройшли у другий тур, проспівавши колядку «Добрий вечір тобі», мали приємність своїм колядуванням заробити цінні призи. За третє місце традиційно вуличні виконавці отримували пакунок із яйцями. Фіналіст був обдарований солодким призом та різдвяним реквізитом. Переможець кожної вікової категорії на відміну від опонента отримував футболку із калуською символікою.

 • 180x150