Тиждень в Угорниках розпочався з Розколяди (ФОТО)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Архиєрейською Божественною Літургією у храмі Святого Великомученика Юрія, благословенням Архієпископа і Митрополита Кир Володимира (Війтишина) та гучною Розколядою розпочали недільний ранок мешканці с.Угорники.

  Такими заходами завершуються різдвяно-новорічні свята, інформує прес-служба Івано-Франківської міської ради.

  Івано-Франківськ стає центром української коляди та української традицій. Повсюди лунають гуцульські, бойківські та лемківські колядки.

  Міський голова Руслан Марцінків, депутат міської ради від Угорник Роман Онуфріїв та сільський голова Любов Атаманчук подякували усім за спільну Розколяду та побажали миру, злагоди і добробуту в кожну домівку.

  За словами мера, у заході узяла участь величезна кількість колективів: від найменших діточок до поважних панів та панянок, які дарували мешканцям нашого міста колядки у своєму виконанні.

  «Ми бережемо наші традиції і передаємо їх нашим дітям та онукам задля процвітання нашої держави. Нехай Божа опіка завжди супроводжує усіх нас! Дай Боже дочекатись нам наступного року і знову усім разом заколядувати у кожному куточку нашого міста, в кожному приміському селі, в кожному мікрорайоні міста та в кожному дворі! Адже це так важливо в різдвяні свята збиратись разом і ділитись теплом та радістю з усіма.

  Окрім того, в часі свята Воскресіння Христового, є ідея провести фестиваль духовної пісні. Такого заходу в місті ще не було», – зазначив у себе на сторінці у Facebook міський голова.

  (Visited 156 times, 1 visits today)
 • 180x150