У Надвірній на розвиток духовності спрямують 165 тис. грн

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В кінці грудня 2017 року на 20-й сесії Надвірнянської міської ради депутати затвердили програму «Духовне життя» м.Надвірна на 2018 рік.

  Як повідомляє прес-служба Надвірнянської міськради, головна мета програми – забезпечення розвитку духовності українського суспільства, впровадження в суспільну свідомість загальнолюдських моральних цінностей, формування цілісної культурно-національної ідентичності шляхом:

  – посилення співпраці між органами місцевої влади, релігійними та громадськими об’єднаннями;

  – сприяння вирішенню релігійно-духовних питань на території міста;

  – надання системної фінансово-матеріальної підтримки релігійним громадам та об’єднанням громадян щодо їхньої діяльності.

  В рамках Програми передбачено кошти в сумі 165 тис. грн, спрямованих на надання всебічної допомоги в межах, дозволених законодавством України, церквам і релігійним організаціям у реалізації їхніх статутних завдань із можливим залученням до цього процесу підприємств та організацій міста, забезпечення ремонту і реставраційних робіт з упорядкування пам’яток сакральної архітектури, сприяти церквам і релігійним організаціям у будівництві храмів, у проведенні різних духовно-релігійних заходів та інше.

  (Visited 38 times, 1 visits today)
 • 180x150