Два десятка прикарпатських митців отримуватимуть стипендії обласної влади

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 31 січня, за участю заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації Ігоря Пасічняка та першого заступника голови облради Василя Гладія відбулося засідання комісії з призначення щорічної стипендії голови облдержадміністрації та голови обласної ради в галузі культури і мистецтва.

  Про це повідомляє відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

  Розпочинаючи засідання, Ігор Пасічняк поінформував присутніх про зміни у складі комісії, зокрема, зазначив, що з її складу вийшли, у зв’язку з виходом на пенсію, головний редактор обласної газети «Галичина» Петро Парипа та директор Музею мистецтв Прикарпаття Михайло Дейнега через завершення роботи за контрактом. Натомість до комісії включено директора обласної філармонії імені Іри Маланюк Василя Тимківа.

  Також управлінець повідомив, що завдяки спільній позиції керівництва обласної державної адміністрації та обласної ради збільшено до 150 тис. грн розмір стипендії, яку рівноцінно розділять стипендіати.

  У ході обговорення досягнень у сфері культури та мистецтва запропонованих на отримання стипендії кандидатур, їх внесок у розвиток культурно-мистецької галузі області, комісія затвердила 21 стипендіата.

  Зазначалося, що всі вони – а це відомі актори, музейники, театрали – є талановитими і непересічними особистостями, знані не лише на теренах Івано-Франківщини, а й далеко за її межами.

   

  (Visited 20 times, 1 visits today)
 • 180x150