У Коломиї вперше представлять новітнє мистецьке бієнале

 • 180x150
 • Опубліковано:

  10 лютого у Коломиї засновано новий мистецький проект «KOLOMYIA 50/50» / «КОЛОМИЯ 50/50» – який завершиться 10 червня виставкою сучасного мистецтва картин розміром 50х50, а в подальшому це буде коломийське мистецьке бієнале у рамках якого кожних два роки у виставкових залах Мистецького центру «Світовид» буде проходити виставка сучасного мистецтва.

  Про це рна соїй сторінці у Facebook написав Михайло Петрів, пише Коломия сьогодні.

  “Kolomyia 50/50” – мистецький проект, який започатковується в Коломиї і ставить за мету всебічно розвивати сучасне мистецтво шляхом проведення виставок, майстер-класів та пленерів за участі мистців з усієї України та зарубіжжя.

  “Kolomyia 50/50”, – новітнє коломийське мистецьке бієнале буде відбуватися у виставкових залах Мистецького центру “Світовид” кожних два роки.

  Графік реалізації мистецького проекту “Kolomyia 50/50” –
  1 березня: у МЦ «Світовид» мистцям буде передано по два полотна розміром 50х50,
  25 травня: прийняття робіт та початок формування виставки,
  10 червня: відкриття виставки сучасного мистецтва “Kolomyia 50/50” – 2018.

  Перша виставка сучасного мистецтва присвячується 90-річчю Енді Ворголи (Andy Warhol), всесвітньо відомого американського мистця українського походження, одного із засновників поп-арту та культової постаті в історії сучасного мистецтва в цілому, а логотипом цьогорічної виставки буде портрет Енді Ворголи написаний Олегом Лобураком.

  Коломия – це сучасна Духовна Мистецька Республіка, де народилися, творили чи творять, сформувалися чи формуються чимало творчих мистецьких особистостей а тому започаткування коломийського бієнале “Kolomyia 50/50” стане помітним вкладом у розвитку сучасного мистецтва та відкриє нові можливості для мистців.

  “Kolomyia 50/50″ – 2018 є відкритою пропозицією до усієї мистецької спільноти Коломиї та України, а тому звертаємося до усіх мистців, студентської мистецької спільноти та громади підтримати таку ініціативу та приєднуватися до участі у виставці.”, – додає адвокат.

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150