В Надвірній відбувся VІІ фестиваль коляд «На Рождество…»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В неділю, 11 лютого, завершуючи відзначення новорічно-різдвяних свят у м.Надвірна, у Прокатедральному Соборі Благовіщення Пресвятої Діви Марії, відбувся VІІ фестиваль коляд «На Рождество…».

  Даний фестиваль став вже традиційним і проходить на теренах нашого міста всьоме, інформує прес-служба міськради.

  Цьогорічний фестиваль став одним із найчисельніший. Насичена культурно-мистецька програма, в якій взяли участь ансамблі, колективи, хори та солісти не тільки з Надвірнянщини і Прикарпаття, а й всієї України, які вразили присутніх своїм високопрофесійним виконанням традиційних та автентичних місцевих колядок, талановитістю та неординарністю.

  Найочікуванішим для надвірнянців став виступ Ніни Матвієнко – надзвичайно талановитої, неперевершеної української співачки, Народної артистки України, Героя України, лауреата різноманітних всеукраїнських та міжнародних пісенних конкурсів, яка по праву носить звання «душа української пісні».

  Всім учасникам фестивалю вручили подяки та сувеніри.

  Варто наголосити, що кожен з учасників та гостей заходу мав можливість долучитись до благодійної акції, а саме допомогти у лікуванні онкохворих діток. Крім того, в Храмі   проходила виставка робіт вихованців Надвірнянської  дитячої художньої школи «Різдвяний вернісаж».

  (Visited 47 times, 1 visits today)
 • 180x150