Діячам культури і мистецтв Івано-Франківщини призначили обласні щорічні стипендії (СПИСОК)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  20 лютого голови обласної державної адміністрації та обласної ради підписали спільне розпорядження 92/94-р «Про призначення щорічних стипендій в галузі культури і мистецтв у 2018 році».

  Згідно з розпорядженням двадцяти одному діячу культури і мистецтв області, які перебувають на пенсії, призначено стипендії на загальну суму близько 150 тис. грн. Ці кошти передбачені в обласному бюджеті на проведення культурно-мистецьких заходів у 2018 році, пише СТИК з посиланням на прес-службу облдержадміністрації.

  Зазначимо, щорічні стипендії в галузі культури і мистецтв відомим діячам призначаються з метою збереження і підтримки творчого потенціалу області відповідно до розпорядження облдержадміністрації та обласної ради від 29 лютого 2008 року № 95/43-р «Про заснування стипендій відомим діячам освіти, охорони здоров’я та культури і мистецтв» та на виконання Регіональної цільової програми «Культура Івано-Франківщини на 2016-2020 роки».

  Всього у списку 21 стипендіат. Серед них і відомий актор театру і кіно Сергій Романюк, який останнім часом серйозно хворіє.

  З повним списком діячів, яким призначено стипендії, можна ознайомитись за ЦИМ посиланням.

 • 180x150