Ювілейна церемонія “Оскар”: всі переможці (СПИСОК)

  • 180x150
  • Опубліковано:

    90-та церемонія нагородження кінопремії “Оскар” 2018 розпочалася 5 березня о 3:00 (за київським часом). Хто отримав статуетки “Оскар” цього року у 24 категоріях – читайте в матеріалі.

    Оголошення переможців премії “Оскар-2018” відбулося в театрі “Долбі” в Лос-Анджелесі (США). Дата проведення церемонії цього року була перенесена з лютого на березень через збіг із зимовими Олімпійськими іграми 2018, які відбулися з 9 по 25 лютого в Кореї, пише сайт 24.

    На червоній доріжці “Оскара” зірки почали з’являтися о 18:30 за місцевим часом (4:30 за київським), а сама церемонія нагородження відбулася о 20:00 за місцевим часом (6:00 за київським часом).

    Під час церемонії вручили нагороди у 24-ох номінаціях.

    Переможці церемонії Оскар 2018

    Номінація “Найкращий фільм року”:

    • “Назви мене своїм ім’ям” (режисер Лука Гуаданьїно);
    • “Темні часи” (режисер Джо Райт);
    • “Дюнкерк” (режисер Крістофер Нолан);
    • “Пастка” (режисер Джордан Піл);
    • “Леді-Птаха” (режисер Ґрета Ґервіґ);
    • “Примарна нитка” (режисер Пол Томас Андерсон);
    • “Секретне досьє” (режисер Стівен Спілберг);
    • “Форма води” (режисер Гільєрмо дель Торо) – переможець; 
    • “Три білборди за межами Еббінґа, штат Міссурі” (режисер Мартін Макдонах).

    Номінація “Найкращий режисер”:

    • Крістофер Нолан (“Дюнкерк”);
    • Джордан Піл (“Пастка”);
    • Ґрета Ґервіґ (“Леді-Птаха”);
    • Деніел Дей-Льюїс (“Примарна нитка”);
    • Гільєрмо дель Торо (“Форма води”) – переможець.

    Номінація “Найкраща чоловіча роль”:

    • Тімоті Чаламет “Назви мене своїм ім’ям”);
    • Деніел Калуя (“Пастка);
    • Деніел Дей-Льюїс (“Примарна нитка”);
    • Гері Олдмен (“Темні часи”) – переможець; 
    • Дензел Вашингтон (“Роман Дж. Ізраел, Esq”).

    Номінація “Найкраща чоловіча роль другого плану”:

    • Сем Роквелл (“Три білборди за межами Еббінґа, штат Міссурі”) – переможець; 
    • Віллем Дефо (“Проект “Флорида”);
    • Вуді Гаррельсон (“Три білборди за межами Еббінґа, штат Міссурі”);
    • Крістофер Пламмер (“Всі гроші світу”);
    • Річард Дженкінс (“Форма води”).

    Номінація “Найкраща жіноча роль”:

    • Саллі Хокінс (“Форма води”);
    • Френсіс Макдорманд (“Три білборди за межами Еббінґа, штат Міссурі”) – переможниця; 
    • Марго Роббі (“Я, Тоня”);
    • Сірша Ронан (“Леді-Птаха”);
    • Меріл Стріп (“Секретне досьє”).

    Номінація “Найкраща жіноча роль другого плану”:

    • Мері Джей Блайдж (“Ферма “Мадбаунд”);
    • Елісон Дженні (“Я, Тоня”) – переможець; 
    • Леслі Менвілл (“Примарна нитка”);
    • Лорі Меткальф (“Леді-Птаха”);
    • Октавія Спенсер (“Форма води”).

    Номінація “Найкращий оригінальний сценарій”:

    • “Любов – хвороба” (автори сценарію Емілі В. Гордон, Кумейл Нанджіані);
    • “Пастка” (автор сценарію Джордан Піл) – переможець; 
    • “Леді-Птаха” (автор сценарію Ґрета Ґервіґ);
    • “Форма води” (автори сценарію Гільєрмо дель Торо, Ванесса Тейлор);
    • “Три білборди за межами Еббінґа, штат Міссурі” (автор сценарію Мартін Макдонах).

    Номінація “Найкращий сценарій-адаптація”:

    • “Назви мене своїм ім’ям” – переможець; 
    • “Артист-катастрофа”;
    • “Логан”;
    • “Гра Моллі”;
    • “Ферма “Мадбаунд”.

    Номінація “Найкращий анімаційний повнометражний фільм”:

    • “Бебі бос”;
    • “Годувальниця”;
    • “Коко” – переможець; 
    • “Фердинанд”;
    • “З любов’ю, Вінсент”.

    Номінація “Найкраща музика”:

    • “Дюнкерк”;
    • “Примарна нитка”;
    • “Форма води” (композитор Александр Деспла) – переможець; 
    • “Зоряні війни: Останні джедаї”;
    • “Три білборди за межами Еббінґа, штат Міссурі”.

    Номінація “Найкраща пісня”:

    • “Mighty River” (“Ферма “Мадбаунд”);
    • “Mystery of Love” (“Назви мене своїм ім’ям”)
    • “Remember Me” (“Коко”) – переможець; 
    • “Stand Up for Something” (“Маршал”)
    • “This is Me” (“Найвеличніший шоумен”).

    Номінація “Найкращий фільм іноземною мовою”:

    • “Фантастична жінка” (A Fantastic Woman), Чилі – переможець; 
    • “Образа” (Insult), Ліван;
    • “Про тіло і душу” (On Body And Mind), Угорщина;
    • “Нелюбов” (Loveless), Росія;
    • “Квадрат” (The Square), Швеція.

    Номінація “Найкраща робота художника-постановника”:

    • “Красуня і Чудовисько”;
    • “Той, хто біжить по лезу 2049”;
    • “Темні часи”;
    • “Дюнкерк”;
    • “Форма води” – переможець;

    Номінація “Найкраща операторська робота”:

    • “Той, хто біжить по лезу 2049” (оператор Роджер Дікінс) – переможець; 
    • “Темні часи”;
    • “Дюнкерк”;
    • “Ферма “Мадбаунд”;
    • “Форма води”;

    Номінація “Найкращий звук”:

    • “На драйві”;
    • “Той, хто біжить по лезу 2049”;
    • “Дюнкерк” – переможець; 
    • “Форма води”;
    • “Зоряні війни: Останні джедаї”.

    Номінація “Найкращий анімаційний короткометражний фільм”:

    • “Дорогий баскетбол” – переможець; 
    • “Вечірка в саду”;
    • “Лоу”;
    • “Негативний космос”;
    • “Революційні рими”.

    Номінація “Найкращий художній короткометражний фільм”:

    • “DeKalb Elementary”;
    • “The Eleven O’Clock”;
    • “My Nephew Emmett”;
    • “The Silent Chil” – переможець; 
    • “Watu Wote: All of us”.

    Номінація “Найкращий монтаж”:

    • “На драйві”;
    • “Дюнкерк” – переможець; 
    • “Я, Тоня”;
    • “Форма води”;
    • “Три білборди за межами Еббінґа, штат Міссурі”.

    Номінація “Найкращі візуальні ефекти”:

    • “Той, хто біжить по лезу 2049” – переможець; 
    • “Вартові галактики 2”;
    • “Конг: Острів черепа”;
    • “Зоряні війни: Останні джедії”;
    • “Війна за планету мавп”.

    Номінація “Найкращий документальний повнометражний фільм”:

    • “Abacus: Small Enough to Jail”;
    • “Обличчя, села”;
    • “Ікар” – переможець
    • “Останній чоловік в Алеппо”;
    • “Сильний острів”

    Номінація “Найкращий документальний короткометражний фільм”:

    • “Едіт + Едді”;
    • “Небеса – це пробка на 405” – переможець; 
    • “Героїн(я)”;
    • “Навички володіння ножем”;
    • “Зупинка руху”.

    Номінація “Найкращий дизайн костюмів”:

    • “Красуня і Чудовисько”;
    • “Темні часи”;
    • “Примарна нитка” – переможець; 
    • “Форма води”;
    • “Вікторія та Абдул”.

    Номінація “Найкращий звуковий монтаж”:

    • “На драйві”;
    • “Той, хто біжить по лезу 2049”;
    • “Дюнкерк” – переможець; 
    • “Форма води”;
    • “Зоряні війни: Останні джедії”.

    Номінація “Найкращий грим”:

    • “Темні часи” – переможець; 
    • “Вікторія та Абдул”;
    • “Диво”.

  • 180x150