У Франківську шукають старовинний особняк для зйомок фільму за романом Софії Андрухович

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У Франківську шукають локації для зйомок фільму за романом-бестселером Софії Андрухович “Фелікс Австрія”. Екранізацією займається компанією FILM.UA.

  Дія роману розгортається у Станиславові кінця XIX – початку XX століття.

  На запрошення продюсера фільму і менеджера локацій ініціатива #ФранківськЯкийТребаБерегти долучилась до роботи над підбором місць у Франківську для майбутніх зйомок фільму.

  Про це в мережі розповів Юрій Козакевич.

  “Дуже мало збережених особняків чи вілл тієї доби, які би відповідали мінімальним елементарним вимогам до екстер’єру та інтер’єру. Вимоги – елементарні і базові, але які стають такими складними до виконання з кожним роком, – вікна, двері, перила, сходи, ґанки.

  Наразі увага прикута до старовинних будівель на вулицях Шевченка, Коперника, Тарнавського і ще деяких локацій. Коперніка – кам’яні плити на хідниках становлять колосальну цінність і потенціал.

  Тарнавського – муровані і ковані огорожі, атмосферні подвір’я. Шевченка – ще залишилось декілька не зіпсованих втручанням часу і людини місць”, – розповів учасник ініціативи.

  Є чітка віра і розуміння, що шарм і архітектуру міста потрібно берегти і відновлювати, в тому числі для реалізації таких проектів в галузі кіно, зазначив він.

  “Дуже тішить думка, що проект з бюджетом 2 млн $ може бути реалізований в рідному місті. Такий потужний проект стане візитною карткою міста, його історичних періодів і архітектурного стилю.
  Успішна реалізація такого масштабного проекту допоможе залучити в місто і інших наступних кінопродюсерів з новими проектами”, – розмірковує Юрій Козакевич.

  Джерело

 • 180x150