Центр французької культури “Альянс Францез” невдовзі відкриють на Прикарпатті

 • 180x150
 • Опубліковано:

  news-image

  Минулого року Прикарпаття відвідала Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон. Зустріч стала знаковою для налагодження обопільної співпраці у різних галузях, зокрема у культурній сфері. Адже невдовзі після цього, вперше в Івано-Франківську, відбувся щорічний фестиваль французької культури в Україні «Французька весна», який став поштовхом для створення у нашому місті відділення організації «Альянс Францез» – центру для вивчення мови і культури Франції.

  «Під час розмови із Ізабель Дюмон ми задекларували готовність до тісного співробітництва із Посольством Франції в Україні, зокрема, і до відкриття в Івано-Франківську відділення організації «Альянс Францез», – наголосив сьогодні під час зустрічі із з директором Французького інституту, радником Посольства Франції в Україні з питань культури та співробітництва Анн Дюрюфле заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк. – Уже цьогоріч із 14 по 26 квітня на Прикарпатті знову пройде культурно-мистецький захід «Французька весна», який дасть змогу іванофранківцям краще пізнати різноманітні жанри мистецтва, кінематографії, творчості французьких митців. А створення центру «Альянс Францез» допоможе у вивченні мови і культури французів».

  За словами  Анн Дюрюфле, мережа центрів «Альянс Францез» широко представлена у багатьох куточках світу. На сьогодні їх налічується близько восьми сотень. Наразі в Україні діють шість таких осередків, де можна отримати будь-яку інформацію про життя французького народу.

  Під час зустрічі Анн Дюрюфле оголосила, що наразі прийнято рішення про створення центру Альянс Францез» в Івано-Франківську. Це, на її переконання, сприятиме розвитку обопільних взаємовідносин у різних сферах.

  image

  image
  image
  image
  image
  image
  image

 • 180x150