Цієї суботи в Івано-Франківську шість годин звучатиме музика пам’яті Федота

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 11 квітня, відбулась прес-конференція ініціаторів концерту пам’яті відомого українського музиканта Андрія Федотова (Федота).

  Лідер групи “Ґоґодзи Ґанські”, колишній фронтмен гурту “Перкалаба” Андрій Федотов помер 2 квітня минулого року від серцевого нападу, пише СТИК з посиланням на Фіртку.

  Вечір пам’яті Федота – це музичний марафон та концерт, створений низкою людей і колективів, котрі хочуть переосмислити та зберегти пам’ять про творчість музиканта.

  14 квітня о 17 годині у Промприладі в Парасольковому цеху відбудеться музичний марафон. Під час концерту демонструватимуться мультимедійні матеріали, також протягом 6 годин гратимуть 8 гуртів. У цей вечір виступатимуть колективи Шотурма та Юрців, Lumara.Urban, Рура, Орбахоса, Конада,Гогодзи Ганскі, Пенсія та Familia Perkalaba.

  Ведучим буде Ярема Стецик. Всі запрошені гурти дотичні до творчості Федота, тому виступатимуть на благодійних засадах. Ідея концерту зародилась у колі друзів та колег.

  Як відмітив Ярема Стецик, для концерту підібрані пісні, до створення яких долучився Федот.

  Ми підберемо музику так, щоб у кожній пісні був Федот “, – каже Я.Стецик.

  Також Олег “Мох”Гнатів відмітив, що Перкалаба заграє пісню “Льотчик”, та сподіваються, що Федот її почує.

  За словами Яреми Стецика, протягом концерту працюватиме мікрофон, за допомогою якого можна буде висловити власні думки та спогади про музиканта. Вартість квитків спрямовується на організацію самого концерту.

  Останні роки Федот був солістом гурту “Gogodzy Gański” – нового проекту колишніх музикантів “Перкалаби”. Вони грали традиційні гуцульські карпатські мелодії із домішками реггі, ска, фолку, клезмера і панка. Гурт встиг записати і видати альбом, що включає 13 пісень.
  Це подія насправді історична так само як і історична постать Федота не лише для Франківська, а й для всієї України“, – додав Олег Гнатів.
  (Visited 26 times, 1 visits today)
 • 180x150