“Говорить Євген Баран”: в Івано-Франківську презентували нову книгу відомого письменника

 • 180x150
 • Опубліковано:
  news-image
  11 квітня в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Івана Франка відбулася творча зустріч з головою обласної організації Національної спілки письменників України, заслуженим працівником культури України Євгеном Бараном.

  Вона була присвячена 30-літтю його літературної діяльності та презентації книги «Говорить Євген Баран: Щоденникові медитації, афоризми». Модератором зустрічі виступив секретар НСПУ, письменник Ярослав Ткачівський, повідомляють в Івано-Франківській ОДА.

  За словами Євгена Барана, за 30 років  він видав більше 15 книг, було надруковано близько півтори тисячі публікацій. Нова книга «Говорить Євген Баран», яка вийшла друком у видавництві «Золота пектораль» (м.Чортків), є вже третьою «пробою», своєрідним підсумком суджень і роздумів критика та присвячена батькам автора. Їй передували «Недописана книга…» та «Недописана книга…частина инча». Також автор презентував свої книги, які  були надруковані за фінансового сприяння на виконання Регіональної цільової програми підтримки книговидання.

   Ювіляра привітали міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, представники обласної державної адміністрації, керівники обласних творчих спілок, науковці Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника,  колеги.

  На завершення зустрічі Євген Баран сам визначив точку свого перебування у світі, бо кому як не йому відомо, де знаходиться прихисток для його душі: «Сказав би щось про літературу, промовчав би щось за особисте. Отож,  між словом і мовчанням – я».

  (Visited 22 times, 1 visits today)
 • 180x150