У Франківську завершився фестиваль “Французька весна” (ФОТО)

 • 180x150
 • Опубліковано:
  news-image
  Учора, 26 квітня, в Театрі кіно «Люм’єр» відбулося урочисте закриття фестивалю французької культури в Україні «Французька весна». Подію відвідала Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон.

  «Французька весна» проходила в Івано-Франківську уже вдруге. Цьогоріч програма фестивалю була доволі різноманітною. Мешканці та гості обласного центру мали нагоду краще пізнати французьку культуру завдяки кіно, театру, музиці, пише СТИК з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

  На закритті фестивалю Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон розповіла, що у Івано-Франківську були продемонстровані французькі кінострічки, які вийшли у прокат недавно або ж були показані вперше. За словами пані Ізабель Дюмон, саме культура сприяє розвитку відносин між обома країнами, а фестиваль є ще однією можливістю представити українцям Францію та показати напрацювання у її культурній галузі. Також вона висловила вдячність організаторам фестивалю, обласній державній адміністрації, меценатам та усім, хто сприяв проведенню цього культурного дійства.

  Як зазначив заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, влада і надалі підтримуватиме фестиваль «Французька весна», бо завдяки йому, а також запланованому відкриттю відділення французької культури «Альянс Францез» Прикарпаття буде причетним до європейської культури. «Ця подія для Івано-Франківська і Прикарпаття є доволі нетрадиційною, оскільки більшість наших фестивалів акцентовані на автентиці, місцевих традиціях. А тут ми отримуємо зразки культури країни, яка знаходиться на далекій відстані. Це збагачує світогляд кожного з нас. Ми вчимося цінувати своє, знайомимося з новим, розвиваємося», – зауважив Ігор Пасічняк.

  Завершився фестиваль показом фільму «Лулу – оголена жінка» режисера Сольвейга Анспаха.

  image

  (Visited 46 times, 1 visits today)
 • 180x150