Відкриття свята відбудеться 19 травня у сквері біля Руської трійці, де виступлять струнний ансамбль “Quattro Corde”, Сергій Дубей та Lumara.Urban, пише СТИК з посиланням на Галку.

З 12:00 по 17:00 головна денна локація (пл. Міцкевича) зазвучить піснями від колективів: Фанковий Ґанок, Savka-pub-band, Frida Band, Space Band, PHYSALISOVI, Nadd Hobb та IZI BAND

З 12:30 по 17:30 – у сквері біля пам’ятнику Руській трійці стартує дитяча локація фестивалю, яка обіцяє безліч дитячих виступів, а також можливість взяти участь в цікавих активностях та майстер-класах на творчих та експериментальних просторах.

З 13:00 по 15:15 – Акустична локація, вул. Труша (біля Говорить Івано-Франківськ) потішить виступами Андрія Осташа, Святослава Коновала, Джон Стокер (Ірландія) та Momin (Iraq).

Для тих хто полюбляє поезію, організатори підготували Поетичну локацію – гастробар “Балкон, де кожен може послухати і зачитати поезію.

Хочете більше електроніки? Тоді з 16:00 по 22:00 Електронна локація “Дня Вуличної Музики-2018″, чекає вас у дворику Медичного університету, де свої сети зіграють музиканти зі Львову та Івано-Франківська.

З 17:00 по 19:00 Залізничні. Джем “Дня Вуличної Музики” (дворик Шевченка 3). Наразі до кінця не відомо, що пропонує слухачам ця локація, але на фейсбук-сторінці ДВМ вказано, що:

“В серпні 2017-го в рамках урбаністичного фестивалю «Сеанс Міського Сканування / City Scanning Session» відбувались музичні джеми на залізничній станції «Бистриця» та Промприладі під назвою «Залізничні-Музичні». Члени команди, яка сформувалась за ті декілька днів, вирішили знову зібрати джем для виступу на День Вуличної Музики Івано-Франківськ”

До того ж на території  з 19:00 по 21:00 стартує ще одна локація для прихильників латиноамериканської запальної сальси, де кожен зможе не лише спостерігати, але і навчитися цьому запальному танцю.

Майданчик перед кав’ярнею “Говорить Івано-Франківськ”, цьогоріч знову подарує 3 години відриву разом із гуртами Gogodzy Ganski, Орбахоса та Пенсія. Дійство триватиме 19 травня з 17:00 по 20:00 годину.

Опісля цього з 19:00 по 22:00 – по Івано-Франківську курсуватиме Trolleymus – рухома танцювальна локація, одна із цікавинок “Дня Вуличної Музики”. До неї організатори готувалися ретельно, адже це не просто тролейбус, а “вечірка на колесах”.

20 травня з 12:00 до 22:00 поруч з “Укртелекомом”, вул. Січових Стрільців 13 (6 поверх) стартує локація від S2DIO, де кожен відвідувач насолодиться звучанням вінілових пластинок, а також виступами музикантів. Цьогоріч на “Дні Вуличної Музики” виступлять ді-джеї Dub-Ro, Ievgeniy Kozlov, Vitvitski, Darmik, Kabo, а також учні Вокальної школи Lika Music. По завершенню дня організатори обіцяють цікаве AFTERPARTY S2DIO, яке триватиме до ночі,

Закінченням Дня Вуличної Музики стануть виступи Junket та гурт [O], з 20:00 по 22:00, на головній музичній сцені (сквер Адама Міцкевича).