25-й ювілейний Гуцульський фестиваль пройде цього року в Яремче

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У Яремче відбудеться 25-й ювілейний Міжнародний Гуцульський фестиваль.

  Офіційне відкриття Міжнародного Гуцульського фестивалю відбудеться 27 липня традиційною краєзнавчою науково-практичною конференцією, пише СТИК з посиланням на Фіртку.

  Впродовж трьох днів гості фестивалю зможуть переглянути виступи учасників дійства, зокрема, фольклорні, вокальні та танцювальні номери, взяти участь у майстер-класах, відвідати ярмарки із автентичними виробами, національними сувенірами, що популяризують традиційні види народного мистецтва, звичаї та обряди етнічної групи українців – гуцулів.

  Для любителів смачно поїсти відбудеться дегустація традиційних гуцульських страв – бануш, зупа (грибна юшка), гуцульський борщ з білого буряка, сири, гуцульські голубці і багато інших страви.

  Для любителів екстриму – екскурсія в підпільний будинок-музей, опришківські змагання з барками (сокирами), майстер-класи з управління батогом і упряжці коня. А справжні цінителі кінного мистецтва зможуть навчитися підкувати коня.

  Також, на фестивалі можна буде навчитися розписувати кераміку в гуцульському стилі, виготовляти традиційні жіночі прикраси і дізнатися технологію заварювання справжнього карпатського чаю.

  Ну і, звичайно ж, який фестиваль без гуцульських танців. Гості зможуть не тільки подивитися на виконання традиційного танцю “Аркан” але і навчитися його танцювати. Крім того, фестиваль запам’ятатися показом стилізованої весільного одягу і участю в весільних обрядах.

  Організатори очікують на прибуття численних делегацій гуцулів із різних куточків світу, а саме: Румунії, Польщі, Литви.

  Варто додати, що цьогорічний фестиваль пройде у рамках відзначення 231-ї річниці від дня заснування міста Яремче.

  (Visited 98 times, 1 visits today)
 • 180x150