Мешканців Франківська запрошують на відкриття унікального 33-метрового храму (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьомого жовтня, у неділю, у день, коли Свята Церква вшановує Пресвяту Богородицю – Царицю Вервиці, в Івано-Франківську відчиняє двері унікальна церква Пресвятого Серця Христа Чоловіколюбця і Блаженних Священномучеників Єпископів Григорія Хомишина, Симеона Лукача та Івана Слезюка. Цей храм, що сягає у висоту 33 метри, постав на вулиці Ленкавського, між міським озером і Бистрицею Солотвинською.

  “Церква Пресвятого Серця Христа Чоловіколюбця і Блаженних Священномучеників Єпископів Григорія Хомишина, Симеона Лукача та Івана Слезюка – це неповторний витвір сучасної української сакральної архітектури, який поєднав у собі елементи гуцульсько-бойківського храмобудівництва із сучасними урбаністичними технологіями. Його оригінальний проект створили архітектори і конструктори Львівської Політехніки на чолі з професором Олегом Боднаром”, – йдеться в дописі Ігоря Пелехатого в соцмережі Facebook.

  “Гостинно запрошуємо Вас, дорогі Брати і Сестри, у неділю, 7 жовтня, на 11-ту годину, коли розпочнеться найурочистіша подія – архієрейське освячення унікальної церкви Пресвятого Серця Христа Чоловіколюбця і Блаженних Священномучеників Єпископів Григорія Хомишина, Симеона Лукача та Івана Слезюка, що по вул. Ленкавського в Івано-Франківську”, – додав cвященнослужитель.

  Світлина від Igor Pelekhatyy.

  Світлина від Igor Pelekhatyy.

  Світлина від Igor Pelekhatyy.

  Світлина від Igor Pelekhatyy.

   

  (Visited 53 times, 1 visits today)
 • 180x150