Прикарпатець «вишив» на металі рушник

 • 180x150
 • Опубліковано:

  «Вишивали» на металі рушники – так змагались в  Запоріжжі за звання кращих зварники та дефектоскопісти підприємств ДТЕК Енерго. Борис Загоровський,  працівник лабораторії металів ДТЕК Бурштинської ТЕС посів перше місце за професійне виявлення дефектів на металі, пише Стик з посиланням на Правда.іф.

  Результат пошуку зображень за запитом "Прикарпатець «вишив» на металі рушник"

  ДТЕК уже четвертий рік поспіль проводить конкурс професійної майстерності серед зварників та дефектоскопістів. А цього разу до співробітників бізнес-блоку приєдналися шахтарі, ремонтники і навіть студенти професійних ліцеїв. Після теоретичного екзамену учасники конкурсу одягнули маски, взяли в руки електроди і продовжили випробування на виробничих площадках. А тим часом дефектоскопісти  працювали з точними приладами і виявляли неполадки в деталях.

  «Перше місце – це, звичайно, приємно, але це не основна ціль. Найголовніше – зустрітися з колегами, обмінятися досвідом та отримати нові враження. Організація була на вищому рівні, мали насичену дводенну програму. Ці емоції запам’ятаю, мабуть, на все життя», –зазначає Борис Загоровський, переможець із Бурштина.

  Особлива частина конкурсу – вибір кращих творчих роботів. Цього разу зварники підготували вишиті металом рушники.

  Микола Огнистий, начальник дільниці зварювального виробництва станції та учасник Бурштинської команди, коментує: «Цей конкурс став для нас хорошою традицією. І на його творчу частину ми підготували свою галицьку вишивку. В ній – все про єдність українського народу, про його звитягу та силу. Окрім того, конкурс дав стимул для покращень на станції – планую провести навчання на нових зварювальних апаратах для кожного спеціаліста, оновити обладнання нашої дільниці».

  (Visited 25 times, 1 visits today)
 • 180x150