Франківців та гостей міста запрошують на безкоштовний концерт популярних українських виконавців

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В Івано-Франківськ часто приїжджають популярні і відомі співаки. Здебільшого це сольні концерти вхід куди зовсім не безкоштовний, або ж в рамках якогось грандіозного святкування на кшталт Дня міста, чи масштабного міжнародного фестивалю. Та ось з’явилася інформація, що франківці матимуть змогу безкоштовно насолодитися виступами багатьох відомих українських виконавців і це абсолютно безкоштовно.

  Результат пошуку зображень за запитом "tayanna"

  Справа в тому, що 21 жовтня своє восьме день народження святкує будівелька компанія «М Group Development». В честь цього буде організоване масштабне святкування і зокрема святковий концерт на який запрошують всіх охочих. Дійство розпочнеться о 18:00 на площі біля івано-франківського драмтеатру, пише Стик з посиланням на Франик.

  Пов’язане зображення

  Містяни зможуть послухати виконання таких співаків, як TAYANNA, гурт “Мері”, LAMA. Кожен з цих виконавців досить популярний і добре відомий напевно кожному українцю. Також розважати присутніх буде популярна команда КВН «Вінницькі», котру можна було неодноразово побачити на сцені «Ліги Сміху» чи у таких гумористичних серіалах, як «Одного разу під Полтавою». Буде справді чудове свято. Тож вже цієї неділі франківці мають чудовий варіант весело провести свій вечір.

  Варто сказати, що вищезгадана будівельна компанія за 8 років існування здобула вже дві престижні премії «Український будівельний олімп», і декілька сертифікатів переможця у номінаціях “Провідний регіональний забудовник: стрімкий розвиток та прогресивні рішення”, “Вагомий внесок в розбудову європейського ринку житла”.

  В Івано-Франківську компанія успішно будує масштабні житлові комплекси здебільшого з дуже зручним розташуванням і хорошою інфраструктурою.

  (Visited 74 times, 1 visits today)
 • 180x150