Під Франківськом знімають історичний блокбастер про Данила Галицького (фото+відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У селі Павлівка відбуваються останні зйомки фільму “Король Данило”, режисером якого є Тарас Химич. Актори тут відпрацьовують кінні бої з монголами та ще деякі сюжетні лінії, пише Стик з посиланням на Бріз.

  Результат пошуку зображень за запитом "Під Франківськом знімають історичний блокбастер про Данила Галицького"

  За словами режисера, проект запустили взимку минулого року.

  “Це художній фільм з історичними мотивами, який має детективний сюжет та багато екшену. Ми взяли за основу зрілий етап життя Данила, коли він уже мав владу. Це епізоди сутичок з боярами та конфлікти із загарбниками як зі Сходу, так і з Заходу”, – розповів Химич.
  У стрічці актори спілкуються українською мовою та відтворюють актуальну сьогоденню модель поведінки.

  “Це не є лінійний документальний фільм, тому усі історичні моменти адаптовані до сучасності, як це зараз роблять в західній кіноіндустрії. Зробили так спеціально для того, щоб стрічка була цікавою масовому глядачу”, – наголосив режисер.


  Для Химича було важливим відтворити реалістичність зображуваних подій, тому акторський склад доводилось змінювати. Таким чином роль  Данила Галицького отримав “фаховий король” Сергій Ярмошенко, який, за словами режисера, легко відтворює монологи, сидячи на коні та рубаючи голови монголам. Сам хлопець з Запоріжжя та володіє технікою козацького бою і є професійним каскадером.
  Хлопець зізнався, що для ролі довелося змінити свій імідж та вдосконалити акторські навики. Завдяки каскадерським вмінням, усі трюки у фільмі актор виконував самостійно.

  Результат пошуку зображень за запитом "Під Франківськом знімають історичний блокбастер про Данила Галицького"

  “Складні моменти ми добре відпрацьовуємо і не робимо нічого експромтом, тому небезпечних моментів під час зйомок не було”, – зазначив актор.

  На цей час Сергій Ярмошенко завершує роботу у стрічці та готується до серіалу, який буде продовженням фільму “Король Данило”.
  Також у зйомках взяли участь франківські актори. Юрій Вихованець перевтілився у  брата Данила Василька, а Орест Пастух став середньовічним алхіміком.

  Про свою участь у фільмі Юрій Вихованець розповів так: “У ролі історичного героя відчуваю себе пречудово. Я з дитинства “сиджу” на фільмах такого жанру. “Гладіатор”, “Хоробре серце”, “Останній самурай”, “Вікінги” – мої фаворити. Тому дякую долі, що маю можливість здійснити дві мрії: знятися в улюбленому жанрі та зніматися у кіно”.
  Зазначимо, що одним із головних партнерів блокбастеру є Університет Короля Данила.

  “Коли керівництво УКД познайомилось з командою фільму, то вирішило підтримати проект, – розповів проректор  з соціально-виховної роботи Олег Андрухів. – Постать Данила є феноменальною. Оскільки ця частина нашої історії недостатньо розкрита, ми вважаємо, що стрічка якомога ближче познайомить українців з Королем землі Галицької. Ми надалі будемо підтримувати цей фільм та майбутній серіал”.

  Також він наголосив, що такі проекти варті фінансування, адже команда цієї стрічки є близькою по духу університетові та славить ім’я Данила Галицького, на честь якого названо УКД.

  Всеукраїнська прем’єра фільму запланована на 22 листопада.

  (Visited 95 times, 1 visits today)
 • 180x150