Стало відомо, як франківці відзначатимуть 100-річчя Листопадовго чину

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Про це йшлося у вівторок, 30 жовтня, на щотижневій оперативній нараді в міського голови Руслана Марцінківа.

  Результат пошуку зображень за запитом "100-річчя Листопадового чину"

  На порядку денному розглянули питання “Про відзначення в місті 100-річчя Листопадового чину, проголошення ЗУНР”, пише Стик з посиланням на Галку.

  За словами Ігоря Кінаша, начальника відділу внутрішньої політики, кожного року виконком приділяє значну увагу річниці утворення ЗУНР, і цьогоріч міська влада також підготувала цілу низку заходів.

  “Сьогодні-завтра прибудуть до Франківська прибудуть бронеавтомобіль й макети іншої техніки того часу. Їх доправлять до музею ім. С. Бандери. Франківцям роздаватимуть пам’ятні листівки, де викладена коротка історія Листопадового чину. На площі Ринок відбудеться реконструкція битви з поляками за Ратушу. Також плануємо провести Свято стрілецької слави, на вокзалі виконуватимуть твори стрілецької тематики. Проведемо урочисте віче. Крім того, буде панахида за полеглими біцями й покладемо квіти до могили Лева Бачинського та інших бійців УГА”, – каже Ігор Кінаш.

  Директорка департаменту культури Надія Загурська зауважує, що річницю Листопадового чину відзначають завжди потужно і знаменно.

  “У цьому році загалом проведемо 18 заходів. Зокрема, в обласній філармонії буде святковий концерт, а у франківському драмтеатрі відбудеться концерт за участю Олега Скрипки”, – розповідає Загурська.

  Ігор Максимчук, директор департаменту освіти та науки додав, що вже з нагоди свята для школярів організували інтелектуальні брейн-ринги, конкурси, фестивалі. Крім того, планують організувати квест з нагоди 100-річчя ЗУНРу.

  (Visited 24 times, 1 visits today)
 • 180x150