Мамонти, гігантські олені, рідкісні земноводні: у Карпатах знайшли рештки доісторичних тварин

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Свого часу на території Карпат було знайдено рештки шаблезубих тигрів і гіганських акул, які давно вимерли, останки дельфінів.

  Результат пошуку зображень за запитом "Мамонти, гігантські олені, рідкісні земноводні: у Карпатах знайшли рештки доісторичних тварин"

  Найзначніша палеонтологічна знахідка на території Карпат – це, ймовірно, місцезнаходження викопної фауни в селищі Старуня (Івано-Франківська область), яке стало відоме на весь світ, пише Стик з посиланням на Перший.com.ua.

  В 1907 р. тут цілком випадково були знайдені рештки тварин кінця льодовикової доби. Про це повідомляють у спільноті Ґазда Карпат

  В озокеритній шахті на глибині 12,5 м було викопано мамонта, а трохи глибше – волохатого носорога, гігантського оленя, різних викопних птахів та земноводних. Очевидно, сіль, озокерит, розчин нафти та безкисневі умови багна сприяли консервації доісторичних тварин.

  Крім того, свого часу на території Карпат було знайдено рештки шаблезубих тигрів і гіганських акул, які давно вимерли, останки дельфінів.

  В долині ріки Прут було знайдено скам’яніле яйце орла бородача, якому близько 15 мільйонів років.

   

  (Visited 146 times, 1 visits today)
 • 180x150