Одна з найстаріших дерев’яних церков Коломиї може потрапити до списку ЮНЕСКО (відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Народний депутат Андрій Іванчук пообіцяв, що докладе максимум зусиль, щоб Благовіщенська церква у Коломиї потрапила до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

  Результат пошуку зображень за запитом "Дерев’яна церква Коломиї може потрапити до списку ЮНЕСКО"

  Церква Благовіщення збудована 1587 року. Це найстаріша будівля у місті. Храм належить до пам’яток архітектури національного значення області. Це найкращі зразки гуцульського сакрального будівництва. Церква збудована без жодного цвяха, пише Стик з посиланням на Дзеркало Коломиї.

  “У Коломиї є унікальна церква, збудована без жодного цвяха ще у 1587 році.

  Церква Благовіщення – найстаріша будівля у місті. Найкращі зразки гуцульського сакрального будівництва. Храм належить до пам’яток архітектури національного значення області. І мав потрапити до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

  Але, на жаль, коли приїжджали фахівці, вони звернули увагу, що під час ремонтних робіт використовували сучасні матеріали, що не дало їй можливість потрапити до каталогу. І ми зараз думаємо, як це виправити. У Коломиї є зодчі, які знають давні гуцульські будівельні технології. Ми хочемо їх попросити, щоб вони привели її до тієї автентичності, тобто реконструювали для досягнення первісного стану.

  Розпочнемо найближчим часом, ми повинні максимально докласти зусиль і зробити так, щоб церква потрапила до ЮНЕСКО.

  Це буде найкращий подарунок для нас усіх та ще потужніша туристична реклама для нашого писанкового міста”.

  (Visited 24 times, 1 visits today)
 • 180x150