Олег Скрипка та ансамбль“Хорея Козацька” виконали для франківців повстанські пісні (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Під старовинні інструменти на сцені драмтеатру музиканти виконали пісні Січових Стрільців та Української Галицької Армії.

  Результат пошуку зображень за запитом "Олег Скрипка та ансамбль «Хорея Козацька» заспівали для франківців маршові та повстанські пісні"

  У виконанні лідера гурту “ВВ” та ансамблю “Хорея озацька” гості почули твори, що з’явились в Пресовій квартирі регіону УСС в І світову війну, а також твори часів Листопадового зриву, повстання ЗУНР та боротьби Української Галицької Армії проти польських окупантів.

  Концерт приурочили 100-річчю утворення ЗУНР, пише Стик з посиланням на Версії.

  “З нагоди 100-річчя Західноукраїнської народної республіки у драмтеатрі відбувся особливий концерт. Зі сцени лунали пісні, які співались в той революційний час, коли українці здобували свою державу. Адже тоді сформувалися не лише видатні українські політики та громадські діячі. Також відбулося й культурне відродження. Саме маршовими та повстанськими піснями того часу насолоджувалися сьогодні у виконанні неперевершених колективу «Хорея Козацька» та Олега Скрипки”, – поділився емоціями після “особливого”концерту Руслан Марцінків.

   Ð¡Ð²Ñ–тлина від Руслан Марцінків.

  Світлина від Руслан Марцінків.

  Світлина від Руслан Марцінків.

  Світлина від Руслан Марцінків.Світлина від Руслан Марцінків.

  Світлина від Руслан Марцінків.

  Світлина від Руслан Марцінків.

  Світлина від Руслан Марцінків.

   

  (Visited 34 times, 1 visits today)
 • 180x150