Обласна клінічна лікарня отримала сучасні електрокоагулятори

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Нещодавно в обласну клінічну лікарню для відділень загальної хірургії та щелепно-лицевої хірургії закупили два електрокоагулятори польського виробника Emed.

  Дані апарати використовуються для розтину і подальшої коагуляції тканин, є незамінні в хірургічній галузі для проведення найрізноманітніших оперативних втручань, інформує прес-служба ОКЛ.

  Робота електрокоагулятора  базується  на  генерації високочастотного електричного струму, що дозволяє нагрівати і розрізати тканину в місці її зіткнення з електродом, а варіація режимів та  інструментів дозволяє вибирати різні типи впливу.

  За словами провідних хірургів, переваги даного апарата полягають в тому, що при його використанні значно зменшується кількість крововтрат під час операції, які за допомогою електрокоагулятора проходять майже безкровно. Завдяки даному обладнанню оперуючий лікар може як відкрито, так і лапароскопічно проводити хірургічні операції, в яких раніше вони були обмежені.

  Це стосується  операцій на підшлунковій залозі,   печінці.

  Лапароскопічно з використанням електрокоагулятора можна проводити  резекції шлунка та кишечника.

  Про покращення якості хірургічної маніпуляції при використанні електрокоагулятора говорить і завідувач щелепно-лицевого відділення ОКЛ Іван Грищук.

  Як зазначає спеціаліст, після використання даного апарату зменшується кількість  ускладнень у пацієнта в післяопераційний період, зменшується час перебування  в стаціонарі і покращується в подальшому якість його життя.

  Слід зазначити, що аналогів даного обладнання такого рівня і класу в області немає. Лікарі-хірурги ОКЛ, зокрема, Андрій Яворський, Володимир Пилипчук, Ігор Галіпчак, Іван Грищук, вже пройшли майстер-класи та стажування у провідних клініках як України, так і Польщі щодо експлуатації даного обладнання і успішно працюють на ньому.

  (Visited 71 times, 1 visits today)
 • 180x150