У франківському ресторані на хрестинах отруїлось троє осіб

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вчора, 16 січня, до ГУ Держпродспоживслужби в області надійшло повідомлення про три випадки гострого гастроентероколіту серед відвідувачів ресторану “Витребеньки” в Івано-Франківську.

  Серед хворих одна дитина. Всі потерпілі пов’язують отруєння з вживанням їжі 14 січня під час святкування хрестин в цьому закладі, пише СТИК з посиланням на КУРС.

  Як повідомили в ГУ Держпродспоживслужби в області, хворі скаржились на нудоту, блювоту, багаторазовий пронос, біль в животі, підвищення температури тіла до 38 градусів та були госпіталізовані протягом двох днів.

  Загалом у святкуваннях взяли участь 35 осіб. За фактом харчового отруєння проводиться розслідування: опитано постраждалих в лікарні, проведено санітарно-епідеміологічне обстеження об’єкта, відібрано на бактеріологічне дослідження змиви з довкілля, питну воду та залишки харчових продуктів.

  За результатами розслідування власникам закладу буде направлено розпорядження щодо усунення виявлених недоліків, винні будуть притягнені до адміністративної відповідальності, а матеріали розслідування будуть скеровані до правоохоронних органів“, – повідомляють в обласному управлінні Держпродспоживслужби.

  Наразі заклад не працює.

  Як ми повідомляли, Держпродспоживслужба оприлюднила результати досліджень води та харчових продуктів.

  (Visited 21 times, 1 visits today)
 • 180x150