На Тлумацькому озері освятили нове авто для медиків

 • 180x150
 • Опубліковано:

  19 січня на міському озері відбулося освячення новопридбаного автомобіля, який придбали для Центра первинної медичної допомоги (ЦПМД) Тлумацької об’єднаної територіальної  громади (ОТГ).

  Як повідомляє прес-служба Тлумацької міської громади, він буде використовуватися для обслуговування викликів та надання планової  профілактичної  роботи  жителям  громади.

  На виділені кошти обласною радою було також закуплено ще й лабораторне обладнання для визначення рівня гемоглобіну, гематокриту, аналізу сечі та окремих імунологічних показників крові, а також  п’ять комп’ютерів для забезпечення роботи лікарів ЦПМД Тлумацької ОТГ із системою eHealth.

  Крім того, в ЦПМД провели поточні ремонти приміщень, організували роботу денного стаціонару  на 15 ліжок, відділення сімейної медицини, кабінету профілактичних щеплень, а для забезпечення надання якісних послуг було закуплено холодильники, небулайзери, тонометри, пульсоксиметри та сумки-укладки.

  Також, за сприяння керівництва та депутатів Тлумацької міської ради ОТГ, для денного стаціонару придбано тубус-кварц, електрофорез та апарат для дарсонвалізації.

  (Visited 78 times, 1 visits today)
 • 180x150