У лікарні Прикарпаття доставлять безкоштовні препарати для лікування гемофілії

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В Україну прибули чотири препарати фактору коагуляції крові людини для лікування гемофілії у дорослих та дітей на загальну суму більш як 155 мільйонів гривень.

  Завдяки ефективному проведенню закупівель ПРООН за цим напрямом вдалося зберегти 36 млн гривень, на які будуть проведені додаткові закупівлі ліків від гемофілії, пише КУРС з посиланням на прес-службу МОЗ.

  Препарати для лікування гемофілії (невиліковного рідкісного генетичного захворювання, пов’язаного з порушенням згортання крові) будуть розподілені та доставлені до лікарень в регіони країни найближчим часом. Орієнтовно, до кінця місяця. Пацієнти їх отримають безоплатно.

  ПРООН вже завершили закупівлі за 15 напрямами. Ліки постачаються в країну відповідно до узгодженого графіка без затримок. Завдяки підвищенню ефективності механізму закупівлі ліків за державний кошт збережено більш як 160 млн грн за всіма напрямками. На сьогодні уже поставлено лікарських засобів та медичних виробів на 478 млн із 1,3 млрд грн, на які вже укладено контракти.

  (Visited 28 times, 1 visits today)
 • 180x150