Молодий науковець з Прикарпаття став кращим на міжнародній конференції з питань кістково-м’язової системи

 • 180x150
 • Опубліковано:
  news-image
  Днями в Інституті геронтології ім. Д. Чеботарьова НАМН України в Києві відбулась XI Міжнародна конференція молодих вчених «Захворювання кістково-м’язової системи та вік», присвячена пам’яті професора Є. Подрушняка.

  Конференція проходила в три етапи у формі змагань на найкращу наукову роботу. Асистент кафедри травматології і ортопедії Івано-Франківського національного медичного університету Андрій Травінський представив наукову роботу на тему «Ендостальна стимуляція перебудови ділянки асептичного некрозу головки стегнової кістки».

  «На розгляд журі кожен з учасників представив реферативний огляд наукової літератури за темою своєї роботи та виступав з доповіддю за обраною тематикою, — розповідає професор Вадим Сулима. — Третій етап конференції проходив у формі англомовної конференції, де доповідачі викладали наукову роботу у формі презентації та відповідей на питання».

  Усі три етапи конкурсу оцінювались за п’ятибальною оцінкою членами журі, яке очолював організатор конференції президент Української асоціації остеопорозу, керівник відділу клінічної фізіології та патології опорно-рухового апарату Інституту геронтології ім. Д. Ф. Чеботарьова НАМН України, заслужений діяч науки і техніки України, доктор медичних наук, професор Владислав Поворознюк. Серед шести членів журі був і завідувач кафедри травматології і ортопедії ІФНМУ професор Вадим Сулима.

  У змаганні перше місце здобули асистент кафедри травматології і ортопедії ІФНМУ Андрій Травінський і науковий співробітник відділу клінічної фізіології та патології опорно-рухового апарату Анна Мусієнко. Вони набрали максимальну кількість балів.

  Переможці премійовані поїздкою до Кракова для участі у Світовому конгресі остеопорозу, остеоартрозу та кістково-м’язових захворювань WCO-IOF-ESCEO18, який відбудеться 19-22 квітня цього року. Переможці також будуть мати змогу представити свої наукові роботи на ІII Міжнародного симпозіумі «Захворювання кістково-м’язової системи та вік», присвяченому 60-річчю заснування Інституту геронтології імені Д.Ф. Чеботарьова НАМН України, 12-14 березня у Львові.

 • 180x150