Міський голова Івано-Франківська організовує страйк медиків і освітян

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Результат пошуку зображень за запитом "Марцінків"Міський голова Руслан Марцінків у мережі Facebook повідомив про результати наради з медиками та освітянами.

  “Сьогодні мав нараду з медиками та освітянами щодо недостатнього фінансування галузей державною субвенцією. Погодились з тим, що єдина можливість вплинути на ситуацію та достукатись до уряду – загальноміський мітинг. Таке звернення вже адресувала сесія міськради, але у відповідь отримали формальну відписку. Отож, працівники медицини та освіти вирішили 27 березня о 14:00 годині зібратись на площі біля адмінбудинку. Акція відбудеться таким чином, аби не зашкодити освітньому та лікувальному процесу в місті. Для початку створимо робочу групу, що опрацює всі деталі і сформує резолюції, з якою колегіально звернуться до державної влади.

  Зараз є розуміння серед працівників, що зарплатні на увесь рік не вистачить і це велика проблема. Якщо зараз цього ще не відчутно, то вже наприкінці літа можемо зіткнутись з дефіцитом. Якщо держава делегує на місця свої реформи, то нехай буде добра забезпечити належне фінансування,” – написав Руслан Марцінків.

  (Visited 40 times, 1 visits today)
 • 180x150