Тільки чотири лікарні з Івано-Франківщини уклали угоди з Національною службою здоров’я

 • 180x150
 • Опубліковано:

  З 1 липня почався другий етап медичної реформи, яким вводяться в дію нові принципи фінансування медичних закладів з державного бюджету.

  Заклади першої хвилі – тих міст, районів і громад, які підготувалися до змін, почнуть отримувати фінансування за новою моделлю – саме туди першими гроші підуть за пацієнтом.

  Відповідно до даних Національної служби здоров’я України, тільки чотири медичних заклади з Івано-Франківської області уклали такі договори до 1 липня, пише СТИК.

  Це центри первинної медико-санітарної допомоги у Калуші, Коломиї, Тлумачі та Брошнів-Осаді.

  В той же час, до прикладу, такі договори уклали всі заклади Києва, Вінниці, Полтави, Черкас, Кривого Рогу і Кременчука.

  У цих медзакладах сімейні лікарі, терапевти і педіатри мають чіткий перелік послуг, які вони мають надавати, а держава оплачуватиме ці послуги відповідно до встановленого тарифу та коригувальних коефіцієнтів.

  Загалом по Україні на півтори сотні закладів, з якими укладені договори, на друге півріччя буде виділено близько 1,5 млрд грн.

  Інші заклади охорони здоров’я, як і раніше, будуть надалі фінансуватися через механізм субвенції.

  Наприкінці липня Національна служба здоров’я оголосить наступну хвилю підписання договорів із закладами, що надають первинну медичну допомогу.

  Для того, щоб підписати договір з НСЗУ та отримувати фінансування за новою моделлю, медзаклади мають стати комунальними некомерційними підприємствами, підключитися до електронної системи охорони здоров’я та підписувати декларації пацієнтів про вибір лікаря первинної медичної допомоги.

  Зазначимо, що до кінця року договори мають підписати усі заклади первинки.

  З повним переліком договорів з закладами першої хвилі можна ознайомитись на сайті НСЗУ.

  Посилання на договори, укладені з медзакладами Прикарпаття – в посиланнях, розміщених нижче:

  КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО “КАЛУСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ”

  КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ТЛУМАЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ” ТЛУМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ТЛУМАЦЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО “БРОШНІВ-ОСАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ” БРОШНІВ-ОСАДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ “КОЛОМИЙСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ”

  (Visited 113 times, 1 visits today)
 • 180x150