Калуська міська поліклініка виявлятиме «липові» медичні довідки

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Результат пошуку зображень за запитом "«липові» медичні довідки"

  За даними прес-служби міністерства охорони здоров’я, з вересня цього року дані про медичні професійні огляди українців зберігатимуться в єдиній електронній системі. А до кінця року планується підключення до системи близько 3 тисяч закладів охорони здоров’я в усіх областях України і поступова заміна паперових бланків медичних оглядів на електронні.

  Таке нововведення впорядкує професійні медогляди й унеможливить використання підроблених довідок та санітарних книжок, вважають у МОЗі.

  Наразі професійний медогляд є обов’язковою умовою роботи водіїв, людей, які володіють зброєю, а також вихователів, вчителів, викладачів, студентів, працівників громадського харчування, торгівлі тощо. Тепер дані про такі огляди міститимуться в єдиному реєстрі медичних оглядів – надійно захищеній електронній системі.

  Професійний медогляд українці проходитимуть виключно в закладах охорони здоров’я, а дані автоматично відображатимуться в електронній системі.

  Тестування системи і підключення до неї закладів охорони здоров’я розпочато 20 червня.

  Щодо Калуша, то в базі даної системи Калуський міський центр первинної медико-санітарної допомоги зареєструвався 28 серпня, пише Стик з посиланням на  “Калуш ФМ”.

  Як повідомив заступник головного лікаря з медичної роботи Богдан Семаньків, поліклініка після реєстрації отримала коди доступу і підписала угоду з Центром безпеки дорожнього руху, який, власне, і впроваджує цю систему за наказом МОЗ України.

  – Наразі дана система створена для перевірки легітимності медичних довідок дозвільного характеру, зокрема, на право керування автотранспортом та користування зброєю, а надалі перевірятимуть і санітарні книжки та сертифікати нарколога і психіатра, – розповідає Богдан Семаньків. – Відповідно у нас є медичний реєстратор, який має право входити в систему. Саме він і вносить в неї дані.

  При цьому заступник головного лікаря додав, що ця система до кінця року працюватиме в тестовому режимі.

  (Visited 35 times, 1 visits today)
 • 180x150