Вакцинуватися чи ні: прикарпатцям прогнозують три складних штами грипу

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Осінь вже повноцінно вступила  в свої права і зовсім скоро прийде холодна зима. Синоптики прогнозують, ще один тиждень тепла, а після цього на Прикарпаття завітають справжні холоди. З приходом холодної пори року більшість людей піддаються різноманітним вірусним захворюванням. Чи не щороку прогнозують в Україні чимало небезпечних штамів грипу, що дуже важко переносяться людським організмом і дають багато ускладнень. І ось знову, з’явилася інформація, що вже наприкінці осені, на Прикарпаття прийде перший грип. В цьому сезоні епідемія грипу буде представлена трьома штамами – «Сингапур», «Колорадо» і «Мічиган», пише Стик з посиланням на Франик.

  Результат пошуку зображень за запитом "Вакцинація"

  Лікарі-епідеміологи стверджують, що на Прикарпаття грип прийде в кінці жовтня на початку листопада. Найбільш епідеміологічним може виявитися середина грудня. Всі три штами грипу нові, тож імунітету до них прикарпатці не мають. Серед трьох штамів найбільш небезпечним є «Сінгапур», адже при неправильному лікуванні він може викликати багато ускладнень.

  Серед основних симптомів ті, що притаманні будь-якому вірусному захворюванню. Це біль в горлі, нежить, ломота  в тілі, біль у грудях в окремих випадках може спостерігатися діарея і нудота. Серед ускладнень, що можуть викликати ці штами – захворювання носоглотки, такі як отит, фарингіт чи гайморит.

  Звичайно, що конкретних вказівок, як уникнути захворювання немає. Фахівці наполегливо рекомендують робити вакцинацію. Мовляв якщо і захворієте, то хвороба пройде легко і без ускладнень. Вакцина від грипу вже почала поступати в українські аптеки. Коштуватиме вона 300-350 грн.

  До слова, на Прикарпатті і досі досить часто трапляються випадки захворювання на кір, проте фахівці стверджують, що ці показники з кожним днем різко зменшуються.

  (Visited 29 times, 1 visits today)
 • 180x150