Франківські лікарі вдаються до хитрощів, аби підписати декларацію з пацієнтами (відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:
  А ви вже підписали декларацію з сімейним лікарем? Якщо ні, то вони обов’язково вам запропонують свої послуги. Адже кампанія щодо формування списків пацієнтів завершується. І вже з жовтня лікарі будуть отримувати заробітню плату за надані послуги.
  Результат пошуку зображень за запитом "Франківські лікарі"

  Відтак фахівці вдаються до хитрощів. Запускають іміджеві сторінки в соціальних мережа, ведуть бесіди з пацієнтами та навіть розвішують оголошення на вулицях про свою діяльність. Адже як звучить лейтмотив медичної реформи ” Гроші йдуть за пацієнтом”, пише Стик з посиланням на ВЕЖА.

  Терапевт Віталій Попович працює в 5-тій поліклініці понад рік. Каже, цього часу мало аби отримати бажану репутацію серед пацєнтів. Тож почав діяти. Створив свій сайт і сторінку у Фейсбуці. Тепер запрошує на прийом інтернет -користувачів.

  В лікаря Поповича вже близько 600 декларантів. 5-ть відсотків пацієнтів прибули саме з соціальних мереж. Зазвичай це жінки та молодь.

  В адміністрації медзакладу заначили, не всі лікарі погодилися з медичною реформою. Троє фахівців все ж вирішили звільнитися.

  Ті , хто розпочав “вербувати” пацієнтів заздалегідь, вже набрав достатню кількість декларантів. Лікар -педіатр Мирослава Сюрик розповідає, зі стартом медичної кампанії не стала зволікати. Спілкувалася з пацієнтами особисто, роз’яснювала нюанси процедури підписання договору та подальшої співпраці.

  З декларантами Мирослава Сюрик постійно контактує. Створили групу у соціальних мережах, де фахівець відповідає на найпопулярніші запитання пацієнтів он-лайн. Лікарка наголошує, потрібно не лише підлаштовуватися під медичну реформу, але і налагоджувати комунікацію з пацієнтами.

  Медики закликають людей якнайшвидше визначатися з сімейним лікарем. Оскільки вибір з кожнем днем зменшується. У зв’язку з набором необхідної кількості пацієнтів. Наразі декларації з лікарями підписали 145 тисяч іванофранківців.

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150