Дворічний хлопчик залишився живий після того, як через його руки і грудну клітку пройшов електричний струм смертельної сили

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Дворічного хлопчика зі слідами враження електричним струмом було доставлено сьогодні в одну з філій Івано-Франківської міської дитячої лікарні.

  За попередніми даними, дитина вхопилася руками за оголені проводи квартирної електромережі в помешканні бабусі і струм напругою 220 вольт, що є смертельною для людини, пройшов через обидві її руки і грудну клітку.
  За оцінками фахівців, хлопчик, як то кажуть народився у сорочці, оскільки в таких випадках людину як правило чекає зупинка серця і смерть. Були випадки, — розповідають досвідчені медики, — коли електричний струм проходив через руку і ногу і людина залишалась жива, але навряд чи хтось пригадає, щоб людині, а тим більше малій дитині, вдавалось вижити після проходження струму через обидві руки і грудну клітку.
  В даний час хлопчика доправлено в реанімаційне відділення обласної дитячої лікарні. Його стан розцінюється як стабільний.

  (Visited 33 times, 1 visits today)
 • 180x150