Категорія: НС

З Прикарпаття вивезуть чергову партію гексахлорбензолу

З Прикарпаття вивезуть чергову партію гексахлорбензолу

У понеділок вночі на територію ДП «Калійний завод» ВАТ «Оріана» нарешті доставили 15 вагонів для завантаження в них чергової партії гексахлорбензолу, якій мають вивезти з області. Власне, їх очікували ще 20 листопада, але не все пішло за планом. Нагадаємо, що з Прикарпаття вже вивезли понад півтори тисячі тонн цих відходів. Для цього використали 24 вагони. Під час завантаження яких різного ступеня отруєнь зазнали троє робітників. Загалом з області треба вивезти понад 11 тисяч тонн цих відходів.

Гинуть малі і дорослі

У Косівському районі під час годування захлинулося молоком немовля, 2010 року народження. Її тіло доставили до місцевого моргу. У Городенківському районі в криниці виявили тіло 50-річного місцевого жителя. У Долинському районі в місцевому потічку втопився 61-річний чоловік. У Коломийському районі під колесами автомобіля 34-річний місцевий житель, а у Тисменицькому 20-річний водій Фольксвагена біля п’ятої години ранку збив, поки що невстановлену особу жіночої статі, віком біля 70 років, яка померла на місці події.

Від газової колонки постраждало троє людей

Черговий нещасний випадок, пов’язаний з отруєнням чадним газом, стався у неділю в місті Надвірній Івано-Франківської області. Там, в одній з квартир п’ятиповерхового житлового будинку, виявили непритомну господиню та двох її гостей: чоловіка і жінку, мешканців села Пнів Надвірнянського району. Якщо жінки хоча й перебували без свідомості, то ще подавали ознаки життя, то чоловікові медики вже нічим зарадити не могли. Потерпілих, котрі залишилися живими, госпіталізовано у тяжкому стані до реанімації. На думку експертів, до цього нещасного випадку могла призвести несправність, точніше, порушення правил безпеки при експлуатації проточного газового нагрівача, якій використовують для підігріва води.

Пес затягнув господаря під воду

Ця суботня прогулянка з собакою біля міського озера могла виявитися останньою в житті 50-річного мешканця Івано-Франківська. Йому пощастило, бо те, що з ним трапилося далі, відбувалося неподалік Івано-Франківської міської рятувально-водолазної станції. Матрос, котрий стояв на вахті, спостерігаючи, що робиться на озері, зауважив чоловіка, котрий спершу зайшов у воду по коліно, потім по пояс, а далі взагалі зник у водоймі. Черговий здійняв тривогу і на місце події прибули рятувальники. Один з водолазів – 45-річний Олександр Кадобняк, у звичайній одежі, бо часу на переодягання в гідрокостюм не було, пірнув у крижану воду і витягнув звідти потерпілого. Той, пізніше, коли йому вже надали першу допомогу, навіть не міг докладно пояснити, що з ним трапилося. Ніби якесь запаморочення напало н