Хлопчик не хоче до батьків

 • 180x150
 • Опубліковано:

  12 березня 13-річний житель селища Ланчина Надвірнянського району пішов до магазину і додому не повернувся. Наступного дня його батьки звернулися до міліції. Терміново було організовано кілька пошукових груп. Майже дві доби, практично без відпочинку, правоохоронці шукали дитину. Нарешті, 14 березня вночі виявили його на території одного з недіючих підприємств селища. На горищі однієї з будівель хлопчик обладнав собі нічліг. 

  Шокувало те, що він навідріз відмовився повертатися додому. Врешті-решт, дитину доставили до розташованого в Івано-Франківську притулку для неповнолітніх, де він мешкає і зараз. Як з’ясувалося, хлопчик пішов з дому після того, як його побила мама. Вона, до речі, протягом тривалого часу перебуває на заробітках в Італії. Наприкінці січня приїхала додому перепочити і взялася за виховання сина. У суботу його побила, бо хлопчик нібито погано виконав якесь її завдання. Хоча дитина вважає інакше. І коли жінка його послала до магазину по хліб, скористався цим, щоби втекти. Завдяки тим грошам, які дала йому мама, купував собі їжу, переважно, булочки.

  Вже коли хлопчик опинився у притулку, туди приїхала його мама, але він й надалі відмовляється повертатися. Мабуть, дитині потрібно щось більше, ніж заробітчанські євро. До речі, за побиття сина жінку притягують до адмінвідповідальності за насильство у сім’ї.
  Як зазначили працівники міліції, за два з половиною місяці цього року, це вже 18 випадок, коли діти тікають з дому через непорозуміння з батьками.
   

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150