В Японії розпочалась велика пошукова операція

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сили самооборони Японії за підтримки військовослужбовців США 1 квітня приступили до масштабної операції з пошуку людей, зниклих без вісті після землетрусу і цунамі 11 березня. Про це повідомляє японське агентство «Кіодо».
  У пошуковій операції, яка триватиме три дні, беруть участь 18 тисяч японських військових і 7 тисяч американських, в тому числі військовослужбовці Корпусу морської піхоти США.
  До пошукових робіт залучено 100 японських військових літаків і вертольотів, а також 50 кораблів. З американської сторони у пошуках задіяні 20 повітряних суден і 15 кораблів. Допомога військовим надають пожежні, поліція, берегова охорона та інші оперативні служби Японії.
  Операція повинна співпасти із закінченням весняного припливу.
  З відпливом рятувальники зможуть потрапити в досі недоступні райони, які були цілком затоплені цунамі. Йдеться, зокрема про прибережні райони префектур Міягі, Івате і Фукусіма.
  У той же час, за словами японської влади, пошукові роботи не торкнуться району Фукусіма в радіусі 30 кілометрів від однойменної аварійної АЕС.
  «Фукусіма-1» продовжує викидати в навколишнє середовище радіацію, тому знаходження в цьому районі рятувальників небезпечно для їхнього здоров’я.

  lenta.ru

   

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150