До лікарні – літаком

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Щоби врятувати життя 4-річному жителеві Івано-Франківська задіяли санітарний варіант літака АН-26, якій доставив дитину до Києва. Хлопчик потрапив до Івано-Франківської лікарні з діагнозом синдром Фішера-Еванса, криза гемолітичної анемії, яка супроводжувалася тромбоцитопенією та кровотечею. Зрештою, як популярно пояснили деякі лікарі, у дитини була гостра ниркова недостатність. Але в Івано-Франківську її вилікувати не могли. Потрібна була негайна госпіталізації в спеціальну дитячу лікарню ОХМАДИТ в Києві.
  Та постало питання, як його туда доставити. Спершу звернулися до Центру екстреної медицини. Адже зовсім недавно доволі помпезно в Івано-Франківську пан Червоненко презентував два вертольоти, які б мали обслуговувати наше ГУ МНС та Центр екстреної медицини. Та це, поки що була, як то кажуть, «показуха». Подейкують, що ці гелікоптери вже у Чернівцях, але все ж з часом мають повернутися на Прикарпаття. Дитина, самі розумієте, на це чекати не могла.
  Якимось чином його батькам вдалося вийте безпосередньо на Міністерство надзвичайних ситуацій і ті вислали з Києва свій літак АН-26, якій і переправив хлопчика до лікарні.
   

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150