Вдруге на Прикарпатті була задіяна санітарна авіація

 • 180x150
 • Опубліковано:

  31-річний житель села Ворони Тисменицького району отримав серйозну травму. Його рука потрапила під паперорізувальну машину, в результаті чого він практично залишився без правої китиці. Вона, по суті, трималася лише на шкірі. Потерпілого негайно відправили до лікарні, але у нас відсутнє спеціальне обладнання для проведення мікрохірургічний операцій на дрібних судинах. Врятувати руку молодому чоловікові можна було лише у Національному інституті хірургії та трансплантології ім.. О. Шалімова у Києві. Отож місцеві лікарі наклали чоловікові тимчасову куксу та звернулися до Територіального центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської області. Зауважимо, що звернення було зроблено на рівні головного лікаря обласної клінічної лікарні, подейкують, що було сприяння й з боку «губернатора».

  Отож вже через кілька годин після цих звернень до Івано-Франківська прибув спеціальний літак АН-26 МНС України, якій доставив потерпілого до аеропорту «Жуляни», звідки карета швидкої медичної допомоги «Борис» відвезла його до лікарні. Наскільки нам стало відомо, чоловікові вже зробили відповідну операцію.
  Зауважимо, що один рейс літака АН-26 коштує 12 тисяч гривень. І ще одне зауваження – потерпілий мав відповідну медичну страховку.
   

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150