У Надвірнянському районі зникло двоє дітей

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Коли мама, жителька села Добротіва Надвірнянського району, повернулася з городу, то вдома своїх двох синів, одному, з яких неповних 12 років, а другий на півроку молодший, не застала. Самостійні пошуки не дали результату. І тоді вона зателефонувала до міліції. Тривожний сигнал надійшов в суботу приблизно о 12-ій годині ночі. На місце події образу виїхали правоохоронці, рятувальники і з цього часу пошуки, в яких активну участь взяло і місцеве населення, не припиняються. На сьогоднішній день, як висловилася працівниця Добротівської сільради, чи не під кожнем кущем у навколішніх лісах є по міліціонеру чи працівникові МНС. Наразі тяжко підрахувати, скільки загалом людей бере участь у пошуках. Задіяні чи не всі вільні від нарядів співробітники Надвірнянського райвідділу МНС, яким на допомогу прийшли й пожежники з ВАТ «Нафтохімік Прикарпаття». Крім працівників Надвірнянського райвідділу внутрішніх справ, до пошуків залучені співробітники обласного управління. Зокрема, бійці спецпідрозділів «Беркут» та «Грифон». Їм допомагають три кінолога зі службовими собаками, щоправда, поки що взяти слід зниклих дітей їм не вдається.

  Водолази спершу обстежили дно і береги ріки Прут, а тепер зосередили свою увагу на усіх більш-менш глибоких водоймах в навколишній місцевості. За словами начальника кримінальної міліції у справах дітей УМВС в області Алли Лемчак, яка під час нашої розмови поверталася з Закарпаття, куди їздила саме по цьому питанню, перевіряються усі вокзали, автостанції, перевізники – чи не могли діти десь виїхати за межі району, а то і області. Подібне, до речі, вже траплялося.

  На жаль, дуже бракує хоча б якоїсь конкретної інформації. З розмови з іншими дітьми (у тій сім’ї крім двох зниклих хлопчиків ще четверо дівчаток), стало відомо лише те, що старший кудись покликав молодшого. Більше ніхто нічого не знає. Отож пошуки не припиняються, бо, як сказала Алла Лемчак, йдеться про доволі малих дітей, котрі навряд чи зможуть самостійно дати собі раду.
   

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150