П’яні виходки на міському озері

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Троє молодих людей – двоє дівчат, 1994 року народження, та 20-річний юнак взяли на Івано-Франківському міському озері в пункті прокату трьохмісний човен «Язь» та відправилися у «далеке» плавання. Зрештою, воно могло закінчитися фатально. Бо компанія так веселилася на човні, що він перевернувся і вся «команда» опинилася у воді. Хоча це було у квадраті №2, якій доволі далеко від рятувальної станції, проте черговий матрос помітив, що люди опинилися в небезпеці, тим більше, що вода в озері у ці дні доволі прохолодна, і двоє рятувальників поплили на допомогу. Як зазначив начальник обласної рятувально-водолазної служби Микола П’ятковський, небайдужими до цього випадку виявилися і інші відпочіваючі на озері. Принаймні, до рятувальників надійшло чимало дзвінків зі стільникових телефонів громадян про цю надзвичайну ситуацію.
  Опинившись на місці події і піднявши на свій човен потерпілих, працівники станції без проблем визначили причину «корабельної аварії». Навіть візуально було видно, говорить Микола П’ятквській, що усі троє, особливо, молодий чоловік, перебували у стані алкогольного сп’яння. При чому, в душі юнака такі бушували пристрасті, що навіть купання в холодній воді їх не пригасило. Він умудрився навіть втопити драбину рятувальників, котра була на їхньому човні.

  Медики, яких викликали рятувальники, забрали дівчат до лікарні. Ста їх здоров’я задовільний. А молодий чоловік від госпіталізації відмовився. Цими особам, зауважимо, пощастило, не тільки тому, що залишилися живими, але й, що алюмінієвий човен «Язь», на якому вони «відпочивали», хоча й набрав води, але залишився на плаву. В протилежному разі довелося б відшкодовувати прокатному пункту збитки.
  Проблема у тому, говорить начальник обласної-рятувальної служби, що наші люди не уявляють відпочину на воді без алкоголю. Не раз доводиться спостерігати, як вони, плаваючи по озеру на катамаранах або в човнах, при цьому розпивають, в кращому випадку, пиво.

  Зауважимо, що з початку червня це вже другий випадок, коли працівники станції рятують відпочиваючих на озері. На початку місяці вони витягнули з води жінку. Вона також була настільки п’яною, що коли піднялася з земної, то не втримала рівновагу і просто спиною посунулася у водойму.
   

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150