Прикарпатці досвяткувалися до алкогольної коми

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Доволі гучно відзначали на Прикарпатті свята. Переважно, билися і пили. Наприклад, 30-річний житель Богородчанського району, внаслідок дводенного вживання алкоголю допився до такого стану, що був доставлений до лікарні з діагнозом – алкогольна кома. Ще один житель цього ж району, сам звернувся до лікарів, коли почув, що йому не добре. І у цьому випадку йдеться про надмірне вживання алкоголю.

  А у Надвірнянському районі з діагнозом – алкогольне отруєння до лікарні потрапила дитина, 2008 року народження. Щоправда, жодного злого умислу у цьому випадку немає. Просто, коли дорослі на кілька хвилин залишили дитину на одинці зі святковим столом, вона випадково випила спиртне. Наскільки нам відомо, особливої небезпеки для її здоров’я немає.

  Доволі прикро закінчилося святкування у рідні для 17-річного жителя Косівського району. Перебуваючи у стані алкогольно сп’яніння, молодий чоловік, коли повертався додому, зірвався в обрив. До лікарні його доставили з закритою черепно-мозковою травмою та переломом ноги.
   

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150