За чотири доби з димом пішло майже півмільйона гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Якщо б власники машин, котрі ледь не згоріли минулого понеділка на парковці через те, що вогонь з запаленої ділянки з сухою травою перекинувся на їх транспортні засоби спіймали палія, він довго б не зміг тримати в руках сірники. Судіть самі, в які збитки влетіли люди – у вантажіки «МАН» згоріли усі чотири колеса, у мікроавтобуса «Івеко» пошкоджено два колеса, а у мікроавтобуса «Спринтер» вогонь погонь добрався до покриття кузова.

  Наразі ми не маємо наміру вдаватися до чергових проповідей і закликів щодо обережного поводження з вогнем у цю пору. Просто наведемо, без перебільшення, шокуючи дані, до цього призвело оце людське нехлюйство протягом 19 – 22 березня.

  Отже, внаслідок спалювання трави, крім вже згаданого випадку у Богородчанах на території області повністю згоріли або були пошкоджені вогнем 9 господарських будівель (стайні, стодили, сараї), два дачних будинки, одна літня кухня, вісім дерев’яних та металевих будок і вагончиків для зберігання сільськогосподарського інвентаря, десять кубометрів дров та дошок. Крім того, вогонь також пошкодив дві дерев’яні опори ліній зв’язку.

  За ці дні на Прикарпатті вигоріло майже 36 гектарів землі, де була суха трава, а у Галицькому районі вогонь спалив також пів гектара лісової підстілки, підгоріло 11 квадратних метрів соснового молодняка.

  Тільки попередні збитки від цих пожеж, бо конкретні цифри ще уточнюються, у тому числі й на паливно-мастильні матеріали, які використовувалися під час гасіння вогнищ становить понад 450 тисяч гривень.

  Найбільше таких пожеж зареєстровано у Тисменицькому та Коломийському районах та на території Івано-Франківської міськради.

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150