Протягом одного дня на Прикарпатті постраждало четверо жінок

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Одна з них, 43-річна жителька міста Болехова загинула. Вона потрапила під автомобіль, коли перебігала дорогу на одній з вулиць містечка. Від отриманих травм жінка померла на місці.

  Тяжко сказати чи вдасться врятувати життя 33-річний жительці села Пасічної Надвірнянського району, яка на власному подвір’ї вчинила акт самоспалення, попередньо облившись бензином. Жінку загасили і доставили до районної лікарні. Медики констатували у неї сильні опіки, які вразили 50 відсотків тіла. Обпечено тулуб, ріки і ноги. Правоохоронні органи з’ясовують причину самогубства. Саму потерпілу наступного дня довелося з місцевої лікарні перевозити до реанімаційного відділення обласної ЦРЛ.
  Від вогню, по суті, потерпіла ще одна жителька Прикарпаття. 54-річна жінка отруїлася продуктами горіння, намагаючись загасити пожежу сухої трави, яка загрожувала її господарським спорудам. Потерпілу шпиталізовано.

  Тим часом, 15-річна жителька Коломиї також спробувала вкоротити собі віку. Намагалася перерізати вени. Причини суїциду, звісно, з’ясовуються, проте, багато про говорить той факт, що юна особа належала до молодіжного руху "Емо", представники якого дивляться на світ крізь темні окуляри не тільки у прямому, але й фігуральному сенсі цього слова.
   

  (Visited 27 times, 1 visits today)
 • 180x150