На Прикарпатті активізувалися змії

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Будинок, де проживає потерпілий, розташований на околиці села, біля лісосмуги. Хлопчик за мамою перебував неподалік господарства і тут його у палець вкусила змія. За словами начальника територіального центру екстреної медичної допомоги (в народі більш відомий під назвою «санавіація») Володимира Сидорака, спершу стан дитини був середньої важкості, але зараз вже покращився. Цей випадок стався у селі Шепіт Косовського району.

  До речі, водночас з цим хлопчиком до Косівської районної лікарні було доставлено й 63-річну жительку села Річки, яку гадюка вкусила у ногу.

  Зауважимо, що цими днями змії стали доволі агресивними. Загально прийнято, що під час зустрічі з людиною плазун, в першу чергу, намагається втекти і нападає лише обороняючись. То що такого міг заподіяти гадюці 48-річний житель Богородчанського району, який був «ужалений» нею у праву долоню, коли збирав у лісі гриби. А загалом, як зазначив Володимир Сидорак, вже понад десять осіб постраждали від укусів змій.

  Та повернімося до початку матеріалу. Зокрема, про те, що постраждала дитина. Цими днями чомусь найбільше трагічних випадків стало саме з ними. Зокрема, страшна звістка надійшла з Перегінська Рожнятівського району. Там у дровітні повісилася 13-річна дівчинка. Міліція поки що не може надати жодних коментарів. За словами начальника кримінальної міліції у справах дітей Алли Лемчак, вже два дні поспіль правоохоронці намагаються з’ясувати причини, які могли підштовхнути дитину до такого страшного кроку. У дівчинки цілком нормальна сім’я, де не було ніяких конфліктів. Єдине, що вона багатодітна. Опитують сусідів, однокласників, вчителів. Знову ж таки, позитивні відгуки, жодної інформації про якісь проблеми у дитини і таке інше. Щоправда, вдалося встановити, що вона за характером була дещо «замкнута», проте усі розгублені від її вчинку.

  Не зі власної волі пішов з життя молодий чоловік – 19-річний житель Рожнятівського району, який був смертельно травмований під час ДТП. Він в якості пасажира перебував у автомобілі, водій якої, за попередніми даними, не обравши безпечної швидкості, врізався у припарковане «Міцубісі». Щодо травм водія нічого не згадується, а ось пасажир помер у лікарні.

  (Visited 20 times, 1 visits today)
 • 180x150