Збитки від стихії перевищили мільйон

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Підрахована сума збитків, яких зазнала область в наслідок буревіїв, граду та сильних злив, які пронеслися над Прикарпаттям протягом 9 – 12 червня. Як повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій ОДА, вона становить 1011 тисяч гривень. Щоправда, і у цьому випадку зазначено, що це попередні дані.

  Якщо говорити більш конкретно, то постраждало 449 людей, пошкоджено 1013 житлових будинків,535 господарських будівель, 1300 присадибних ділянок, 620,3 га сільськогосподарських угідь, двадцять метрів берегоукріплень, два автомобільні мости, 79,5 км автомобільних доріг, два заклади культури, один заклад охорони здоров’я чотири загальноосвітні навчальні заклади. У довідці також згадується, що пошкоджено і один дошкільний заклад. Але у попередніх зведеннях згадувалися два дитсадки, покрівлі яких зазнали певних руйнацій внаслідок сильного вітру та градобою. Один з них розташований у селі Тюдові, другий – у Слобідці Косівського району.

  Крім того, внаслідок стихії розмито 5 км берегів, 1,5 км русол річок, замулено 5 водоперепускних труб.

  Зауважимо також, що шкоди наробили й блискавки. Зокрема, саме вони спричинили пожежу в житловому будинку у селі Лоєвій Надвірнянського району. Як розповіли в управлінні Держтехногенбезпеки в Івано-Франківській області, під час грози в будинку було відчинене вікно. Ось через нього і влучила блискавка у хату. З людей ніхто не постраждав. Але вогонь пошкодив стіл, штори, крісло, настільну лампу та інші речі домашнього вжитку.

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150