В інтернеті з’явилось відео про вчорашнє резонансне затримання в Івано-Франківську

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На відео-хостингу youtube з’явилось відео на якому зафільмовано процес затримання Олега Гаркота, Романа Онуфріїва та Володимира Балагури вчора в Івано-Франківську, передає УНН.

  Нагадаємо, в Івано-Франківську співробітники СБУ 9 жовтня затримали "на гарячому" після одержання хабара у розмірі 30 тис. доларів голову департаменту архітектури та містобудування Івано-Франківського міськвиконкому Олега Гаркота.

  Як повідомили в СБУ, матеріали документування свідчать про те, що чиновник вимагав від місцевого підприємця гроші за видачу довідки щодо містобудівних умов та обмежень для будівництва багатоповерхового житлового будинку у м. Івано-Франківськ. За цим фактом порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 "Одержання хабара" Кримінального кодексу України. У зв’язку з погіршенням стану здоров’я наразі затриманий перебуває в лікарні під охороною співробітників СБУ та МВС. Слідство триває.

  Слід зауважити, що у автомобілі, до якого сів О.Гаркота з грошима перебував глава фракції партії "Свобода" у міськраді.

  Після затримання на місце події прибула група людей, серед яких були місцеві депутати. Невдовзі між співробітниками СБУ та прибулими почалося силове протистояння із застосуванням спецзасобів.

  Як йдеться в анотації до відео, за кілька хвилин вулицю заблокували кілька сотень прихильників ВО Свобода, які не дозволили правоохоронцям вивести з дворика затриманих.

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150