Побитий голландськими футболістами арбітр помер у лікарні

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У Нідерландах під час футбольного матчу юніорської ліги гравці команди "Нойв слот" напали на бокового арбітра і побили його. Про це повідомляє Лента.

  Інцидент стався 2 грудня, але відомо про нього стало тільки зараз. 41-річний Річард Нойвехуйзен в якості бокового судді обслуговував гру між командами "Нойв слот" і "Бюйтенойз". Повідомляється, що в однієї з команд грав син Нойвехуйзена.

  По ходу зустрічі робота бокового арбітра викликала нарікання у гравців "Нойв слот" і вони почали бити його. Нойвехуйзена доставили в лікарню і через кілька годин він помер.

  У поліції повідомили, що за підозрою в побитті затримані три футболісти у віці 15-16 років. Однак правоохоронні органи не виключають, що незабаром у справі з’являться нові обвинувачені.

  "Нойв слот" був знятий зі змагань, ліга в свою чергу також скасувала 42 матчі, які повинні були пройти в найближчі вихідні.

  Associated Press відзначає, що інцидент з побиттям судді припав на річницю майже аналогічного випадку. Після матчу аматорської ліги один з гравців сильно штовхнув 77-річного вболівальника, у якого в результаті лопнула селезінка. Через місяць він помер у лікарні.

  В кінці листопада суд Амстердама засудив цього футболіста до трьох років тюремного ув’язнення.

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150