Надзвичайні новини: 15-річний харків’янин отруївся алкоголем в санаторії

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Святковий тиждень, що минув був переповнений надзвичайними новинами, починаючи з алкогольного отруєння і закінчуючи травматизмом на лижних трасах.

  Так, 10 січня опівночі в дитяче реанімаційне відділення Косівської ЦРЛ було доставлено 15-річного жителя м. Харків. Хлопець відпочивав в санаторії « Косів » міста Косів. На даний час стан потерпілого середньої важкості.

  9 січня на ранок, близько 07.15,   в місті Коломия каретою швидкої допомоги в реанімаційне відділення був доставлений 60-річний чоловік з діагнозом алкогольна кома та обмороження 1-2 ст. обох стоп. Вже о 14-00 був госпіталізований інший коломиянин. 58-річний чоловік обморозив стопи ніг.

  10 січня на горі Михалкова в місті Косів під час катання на лижах травмувався місцевий житель. 14-річний хлопець отримав перелом обох гомілкових кісток лівої ноги. Працівники пошуково-рятувального відділення надали потерпілому долікарську медичну допомогу та за допомогою спеціальних ношей звезли його з гори до автомобіля швидкої медичної та невідкладної допомоги. 

  (Visited 27 times, 1 visits today)
 • 180x150