В інтернеті з’явилося відео розстрілу мера Сімеїза

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В інтернеті з’явився фрагмент відео з місця розстрілу мера Сімеїза.

  На відео, опублікованому на сайті "Центру журналістських розслідувань", є фрагмент запису з веб-камери готелю навпроти селищної ради Сімеїза, на ньому відображено розстріл мера Кирила Костенка.

  На записі видно, що відразу за "Мерседесом" Костенка до стоянки поряд із селищною радою під’їхав автомобіль ВАЗ-2101, який зупинився біля парапету. З "копійки" з місця водія вийшов чоловік з автоматом.

  Автомобіль Костенка зупинився трохи вище. Мер відчинив дверцята, і в цей момент чоловік з автоматом підійшов до парапету і зробив серію пострілів у відкриті двері автомобіля.

  На відео чітко видно, що до зброї було прив’язано поліетиленовий пакет, куди відлітали відстріляні гільзи. Тому на місці злочину й не було виявлено жодної.

  На камері зафіксовано час вбивства – 08:41. Через декілька хвилин на місце розстрілу вибігли люди з сільради.

  Нагадаємо: 26 лютого у власному автомобілі Mercedes було застрелено мера Сімеїза Кирила Костенка. У липні 2011 року його затримали за фактом отримання хабара в розмірі 400 тис. грн, а через місяць мера випустили на свободу.

  Правоохоронці відпрацьовують кілька версій злочину, основною з яких є професійна діяльність Костенка. Зараз вони займаються розшифровуванням записів камер зовнішнього відеоспостереження та автомобільної камери відеореєстратора.

  Раніше також повідомляли, що міліція готує фоторобот можливого вбивці. За "голови" вбивць мера Сімеїза обіцяють по 50 тисяч гривень.

  Упевненість у тому, що вбивство було замовним, висловив генеральний прокурор України Віктор Пшонка. За його словами, злочин міг бути пов’язаний із земельними відносинами.

  ТВІ

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150